Prowadzę Akademię Twórców Skutecznego Wideo, w ramach której organizuję szkolenia dla firm oraz szkolenia otwarte. Dzielę się także wiedzą podczas wystąpień, konsultacji oraz współpracując z uczelniami wyższymi.

Poniżej znajdziesz opinie uczestników moich szkoleń z tworzenia wideo!

Jeśli chcesz przeczytać więcej opinii na temat współpracy ze mną – odwiedź mój profil na LinkedIn.

Beata Staszkow
C-Level Executive, Career Coach

 „Janusz Pietroszek i współpracownicy firmy Vireo Media przeprowadzili niezwykle interesujący warsztat dla grupy mentorów Związku Pracodawców Polska Miedź, którzy potrzebowali wsparcia w zakresie narzędzi multimedialnych wykorzystywanych przy budowaniu marki osobistej. Niezwykle merytoryczne szkolenie w zakresie fotografowania, wystąpień publicznych i dobrych praktyk w budowaniu marki były niezwykle wysoko ocenione przez uczestników. Inspirujący prelegenci z poczuciem humoru i kulturą osobistą skutecznie zachęcili nas do produkowania filmików i produkowania treści z uwzględnieniem różnych grup docelowych. Korzystając z usług Janusza Pietroszka i jego firmy będziecie Państwo w dobrych rękach”.

Jakub Bornio
Adiunkt na Uniwersytecie Wrocławskim

 „Z Januszem miałem okazję współpracować przy okazji zajęć prowadzonych przeze mnie na Uniwersytecie Wrocławskim. Janusz został poproszony o zorganizowanie anglojęzycznych warsztatów na temat produkcji audiowizualnej, pracy kamery, webinariów i tworzenia animacji. Powiedzieć, że łatwość z jaką przekazywał swoją wiedzę studentom i umiejętność zaciekawienia ich omawianą problematyką stoją na najwyższym poziomie, to jak nie powiedzieć nic. Widać w nim wielką pasję do tego co robi! Szczerze polecam wszystkim współpracę z Januszem w roli szkoleniowca, wykładowcy czy marketingowca!”.

Ewa Szczecińska-Bedryj
Mentor, ekspert ds. wizerunku
Dyrektor PR Urząd Miasta Legnicy

„Udział w warsztatach prowadzonych przez Janusza Pietroszka dotyczących budowania marki i tworzenia wideo w mediach społecznościowych był dla mnie niesamowicie wartościowym doświadczeniem. W ciągu tych intensywnych godzin szkolenia zdobyłam wiele praktycznej wiedzy i umiejętności, które teraz mogę bezpośrednio wykorzystać w mojej pracy.
Prowadzący wykazał się ogromną wiedzą i pasją do tematu, a także umiejętnością przekazania jej w sposób przystępny i angażujący. Nauczył nas nie tylko teorii, ale również praktycznych aspektów tworzenia treści wideo – od planowania i strategii, poprzez techniczne aspekty produkcji, aż po optymalizację treści dla różnych platform.
Najbardziej cenię sobie fakt, że warsztaty skupiły się nie tylko na technicznych aspektach tworzenia wideo, ale także na budowaniu autentycznej marki i relacji z widzami. Dowiedziałam się, jak tworzyć treści, które naprawdę angażują i dostarczają wartość mojej grupie docelowej.
Cieszę się również, że warsztaty pozwoliły mi poznać pasjonatów branży i wymieniać się doświadczeniami. Ćwiczenia praktyczne, które prowadzący zaproponował, umożliwiły nam wypróbowanie nowych technik i pomysłów w bezpiecznym środowisku, co było dla mnie niezwykle inspirujące.
Całe doświadczenie z pewnością pogłębiło moją wiedzę na temat mediów społecznościowych i pozwoliło mi bardziej pewnie podchodzić do tworzenia własnych treści wideo. Jestem pełna entuzjazmu i gotowa wdrożyć nowe umiejętności w praktyce. Dziękuję prowadzącemu za pasję i zaangażowanie oraz organizatorom za świetnie zorganizowane warsztaty! Zatem szczerze polecam!”

Monika Gazda
Wiceprezes Zarządu w Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr

„Wiosną 2023 r. brałam udział w szkoleniu z zakresu wystąpień publicznych przygotowanym i poprowadzonym przez Janusza Pietroszka. To było bardzo ciekawe, praktyczne i nietypowe szkolenie. Program obejmował kompleksowo wszystkie aspekty wystąpień na żywo – tak przygotowanie fizyczne, psychologiczne czy merytoryczne, jak również aspekty techniczne pracy z kamerą, zbudowania własnego mini studia nagrań czy wyboru sprzętu.
Janusz zaprezentował szeroką znajomość tematu, ale także wyróżniającą uważność na potrzeby każdego uczestnika szkolenia, życzliwość i otwartość na szukanie rozwiązań sygnalizowanych przez nas trudności i oporów.
To było naprawdę dobre szkolenie.”

Ewa Garbaczewska
Dyrektor Handlowy, Mentor

„Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Janusza z zakresu autoprezentacji i tworzenia wideo na social media . Dużo ciekawej wiedzy, technicznych porad, nauka poprzez zabawę jak sobie radzić ze stresem i jak przygotować się do wystąpień publicznych przed kamerą. Szkolenie bardzo angażujące i pozwalające doświadczyć, że nagrywanie wideo wizytówki przy użycia promptera w dobrym wspierającym towarzystwie nie musi być stresujące. Serdecznie polecam współpracę z Januszem !!!!”

Anna Osadczuk
Komunikacja, PR Specialist

„Janusz to konkretny człowiek, przekazujący bardzo precyzyjną i praktyczną wiedzę w swoich tematach. Po zakończonym szkoleniu również feedback i podsumowanie stawiają go w najwyższej stawce. Dodatkowo, w uzupełnieniu z Dariuszem Dudzikiem, tworzą duet idealny. Polecam współpracę!”

Comments are closed.