Nagrody

Zespół Niespokojnych Nóg

Nagroda dla Najlepszego Filmu Gatunkowego oraz Nagroda Publiczności podczas 48HFP Poland Warszawa 2019

Kontakt FM

Nagroda dla Najlepszego Filmu Gatunkowego podczas 48HFP Poland Warszawa 2017

Świeżak, notuj

Nagroda za Najlepsze Wykorzystanie Bohatera podczas 48HFP Poland Katowice 2016

Dance Macabre

Obie nagrody główne: Nagroda Jury oraz Nagroda Publiczności - MOICO Enjoy Movies 2016

Nie pokój

Nagrody za Najlepsze Wykorzystanie Tekstu Dialogu oraz dla Najlepszego Aktora - Dariusza Dudzika na 48HFP Poland Wrocław 2015. Film był prezentowany w ramach festiwalu Nowe Horyzonty 2015.

Funmedia

I miejsce w konkursie ``Houston, mamy startup!`` na najlepszy film promujący start-up. Konkurs organizowany był przez agencję Lewis PR.

Animacja dla KPMG

I miejsce w konkursie KPMG na animację opowiadającą o nazwie firmy.

Greenscreen

Film dla kanadyjskiej telewizji Bravo Fact, do którego realizowałem efekty specjalne oraz przy którym pracowałem jako asystent operatora, był prezentowany w Cannes w ramach ``Short Film Corner``.

Pamiętaj123

Kurs Pamiętaj123, do którego tworzyłem filmy i animacje, otrzymał prestiżowe wyróżnienie podczas Targów Edukacyjnych w Kielcach w kategorii ``Multimedia - dla ucznia, dla nauczyciela``.

Młodzi Menedżerowie Kultury

W ramach projektu ``Młodzi Menedżerowie Kultury`` zorganizowałem serię plenerów fotograficznych oraz wystawę prac ich uczestników. Odbyłem również 3-dniowe szkolenie z zarządzania zespołem, organizacji pracy i mediacji.

Make a Connection

Wraz z założoną przeze mnie Grupą Fotograficzną Contendo pozyskaliśmy finansowanie i zrealizowaliśmy projekt fotograficzno-etnograficzny ``Kapliczki - odnalezione historie``. W ramach projektu Make a Connection wziąłem również udział w 2 kilkudniowych szkoleniach z zarządzania projektami i zespołem.